getir version 1.4.17

getir
qr code
Scanner ce code
Configuration requise: getir 1.4.17 est compatible avec iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadPro-iPadPro, iPad612-iPad612, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPhoneSE-iPhoneSE, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPad74-iPad74, iPadMini-iPadMini, iPhoneX-iPhoneX, iPadMini4-iPadMini4, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPhone8-iPhone8, iPadMini4G-iPadMini4G, iPadAir2-iPadAir2, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhone5-iPhone5, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPad23G-iPad23G, iPad72-iPad72, iPhone6-iPhone6, iPad73-iPad73, iPad611-iPad611, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPhone4S-iPhone4S, iPad71-iPad71, iPhone5s-iPhone5s, iPhone5c-iPhone5c, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPadAir-iPadAir, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPhone6s-iPhone6s, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G. Android et Windows Phone sont pris en charge pour accéder à cette page via flatforms.
Astuce: Accédez à cette page via QR application de numérisation de code sur vos smartphones.

Share getir ^^

Télécharger maintenant

Capture d'écran de l'application


  • download getir apps 0
  • download getir apps 1
  • download getir apps 2
  • download getir apps 3
  • download getir apps 4

Plus d'informations sur getir version 1.4.17

Gidesin yoksa Getir’in var!


Yüzlerce ürünü, ortalama 10 dakikada, olduğun yere getiriyoruz. Üstelik 7/24!
 

Getir’i modern şehir insanı için tasarladık. Zamanın kıymetini biliyoruz, hayatını kolaylaştırıyoruz, en çok tükettiğin ürünleri “getir hızında” yani ortalama 10 dakikada getiriyoruz. İhtiyacını karşılamak için evden çıkıp alışveriş yapmana gerek yok, gidesin yoksa biz getiririz.

Yüzlerce çeşit ürün: Her geçen gün genişlettiğimiz ürün yelpazesi sayesinde peynirden yoğurda, dondurmadan şarj aletine, bebek bezinden köpek mamasına, deterjandan şemsiyeye, kuruyemişten çikolataya yüzlerce ürünü olduğun yere getiriyoruz. Ofis, ev, park, her yere getiriyoruz. Dedik ya gidesin yoksa diye, sen hiç zahmete girme biz varız.· Getir hızında teslimat: Ortalama 10 dakikada siparişini getiriyoruz. Bunu da Getir’e özel geniş kurye ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Çok sayıdaki depo, araç ve motokuryelerimizle hizmetindeyiz.· Canlı Sipariş Takibi: Siparişini verdikten sonra kuryenin gelişini haritadan izleyebilir, ürünlerinin kaç dakikada sende olacağını bilirsin.· Dijital Ödeme: Ödemeler dijital ödeme şeklinde gerçekleşiyor. Kredi kartını bir kere tanımlaman yeterli, sonrasında ne cüzdana ne de kredi kartına ihtiyacın var. Kapıda ödeme yok, para üstü derdi yok, zaman kaybı yok!· 7/24 servis: Gece gündüz demiyoruz, 7/24 getiriyoruz. İster gece yarısı ister sabahın erken saatleri ne zaman istersen sipariş verebilirsin.· Müşteri Hizmetleri: Müşteri Hizmetlerimiz de 7/24 hizmetinde! Müşteri Hizmetlerimize 0 850 532 50 50’den ulaşabilirsin.Şu anda İstanbul'un çoğu bölgesine Getir'iyoruz. Yakında tüm İstanbul’dayız.Gidesin yoksa hemen Getir’i indir, yüzlerce ürün dakikalar içinde sana gelsin!

Télécharger maintenant

Laissez un commentaire

Tag: getir , getir