SS Motors version 1.5.0

SS Motors
qr code
Scanner ce code
Configuration requise: SS Motors 1.5.0 est compatible avec iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone5s-iPhone5s, iPadAir2-iPadAir2, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone5c-iPhone5c, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadProCellular-iPadProCellular, iPhone8-iPhone8, iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPad73-iPad73, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhoneX-iPhoneX, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPadMini4-iPadMini4, iPhone6s-iPhone6s, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPhone5-iPhone5, iPad611-iPad611, iPhone4S-iPhone4S, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPadMini-iPadMini, iPad71-iPad71, iPhone4-iPhone4, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPad612-iPad612, iPadPro-iPadPro, iPadAir-iPadAir, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPhone6-iPhone6, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPad72-iPad72, iPad23G-iPad23G, iPhone7-iPhone7, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPad74-iPad74, iPadPro97-iPadPro97, iPadMini3-iPadMini3. Android et Windows Phone sont pris en charge pour accéder à cette page via flatforms.
Astuce: Accédez à cette page via QR application de numérisation de code sur vos smartphones.

Share SS Motors ^^

Télécharger maintenant

Capture d'écran de l'application


  • download SS Motors apps 0
  • download SS Motors apps 1
  • download SS Motors apps 2
  • download SS Motors apps 3

Plus d'informations sur SS Motors version 1.5.0

Türkiye’nin En Büyük “Sadece Distribütör Çıkışlı” Premium Kullanılmış Otomobil alım-satım hizmeti veren şirketi SS Motors’un Resmi Uygulamasına Hoşgeldiniz.

SS Motors, Istanbul Etiler ve Fulya’da bulunan Showroom lokasyonları ile toplamda 3.000 m2’den fazla bir alanda, ortalama 500 Kullanılmış araç portföyü ile hizmet vermektedir.

Bu uygulama ile stoklarımızda bulunan bütün araçları inceleyebilir, teknik özelliklerini görebilir, yüksek çözünürlüklü resimlerine bakabilir ve aracın ekspertiz raporunu görebilir ve tek tuş ile satış danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Uygulamada satın almak istediğiniz araç hakkında doğrudan bizimle iletişime geçebileceğiniz ARAÇ ALMAK İSTİYORUM formunu doldurabilirsiniz.

Kendi aracınızı satmak istiyorsanız ARAÇ SATMAK İSTİYORUM formunu doldurarak aracınızın bilgilerini tarafımıza gönderebilirsiniz.

Ayrıca Aylık çıkardığımız Kurumsal Dergimiz SS Motors'un tüm sayılarını da bu uygulama üzerinden okuyabilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek isterseniz iletişim sayfasındaki YOL TARİFİ butonunu kullanabilirsiniz.

SS Motors’da Dünya’nın en iyi otomobillerini, markalara yakışacak hizmet kalitesi ile SS Motors bünyesinde, daima “stokta” bulacaksınız.

Télécharger maintenant

Laissez un commentaire

Tag: SS Motors , SS Motors