Polskie Marki 2.0 - Wesprzyj nas version 2.0

Polskie Marki 2.0 - Wesprzyj nas
  • Catégorie: Catalogues, Style de vie,
  • Titre: Polskie Marki 2.0 - Wesprzyj nas
  • Version: 2.0
  • Taille du fichier: 32.63 MB
  • Date de sortie: 2016-09-02T04:14:35Z
  • Développeur: Tomasz Dziewulski
  • Évaluation: 4+
  • Licence: 2,99 €
qr code
Scanner ce code
Configuration requise: Polskie Marki 2.0 - Wesprzyj nas 2.0 est compatible avec iPadMini-iPadMini, iPhone7-iPhone7, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone5c-iPhone5c, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPhone4S-iPhone4S, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPadAir-iPadAir, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPadAir2-iPadAir2, iPadMini4G-iPadMini4G, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro-iPadPro, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPhone4-iPhone4, iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPadPro97-iPadPro97, iPad612-iPad612, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPhone5-iPhone5, iPhone6s-iPhone6s, iPadMini4-iPadMini4, iPhone5s-iPhone5s, iPad23G-iPad23G, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPhone6-iPhone6, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus. Android et Windows Phone sont pris en charge pour accéder à cette page via flatforms.
Astuce: Accédez à cette page via QR application de numérisation de code sur vos smartphones.

Share Polskie Marki 2.0 - Wesprzyj nas ^^

Télécharger maintenant

Capture d'écran de l'application

download Polskie Marki 2.0 - Wesprzyj nas apps 0

Plus d'informations sur Polskie Marki 2.0 - Wesprzyj nas version 2.0

Czy Ty także idąc robiąc zakupy zastanawiasz się czy dany produkt został wytworzony w Polsce? Albo zakładając konto w banku wcześniej sprawdzasz do kogo on tak naprawdę należy. Być może też gubisz się już w fali przejęć i zalewie nowych marek. Jeśli choć jeden z tych warunków opisuje Ciebie to powinieneś pobrać tą aplikację.

Ważne: Istnieje bezpłatna wersja tej aplikacji, która nie różni się technicznie od wersji płatnej. Jej zakup jest jedynie formą wsparcia naszej działalności, za którą serdecznie dziękujemy!

Aplikacja - Po co powstała?

Polskie Marki gwarantują Ci brak pomyłek w kwestii polskości marek i firm. Dzięki niej żadna polsko brzmiąca nazwa, która w rzeczywistości reprezentuje obcy kapitał już więcej Cię nie oszuka.

Narzędzie to powstało z myślą o patriotach ekonomicznych. Ludziach, dla których nie jest obojętne gdzie trafiają ich pieniądze i gospodarki, których krajów zasilają. Aplikacja Polskie Marki trafiając do jak najszerszego grona odbiorców może przyczynić się do zatrzymania odpływu kapitału z Polski, co realnie przełoży się na wyższy wzrost gospodarczy, zmniejszenie deficytu budżetowego, a w dłuższej perspektywie także wzrost wynagrodzeń i ogólnego dobrobytu wszystkich Polaków.

Aplikacja - Jak działa?

Polskie Marki są prostą w użyciu wyszukiwarką, korzystającą z zasobów serwisu WspieramRozwoj.pl. Jedyne co musimy zrobić, aby z niej skorzystać to wpisać fragment nazwy poszukiwanego produktu lub nazwy przedsiębiorstwa. Wbudowany moduł podpowiedzi wyświetli pasujące warianty już w trakcie wpisywania. Możemy z nich skorzystać od razu, jeśli interesuje nas konkretny wynik. Jeśli nie to pozostaje nam wciśnięcie przycisku "Szukaj" i przegląd wyników.

Wyniki wyszukiwania przedstawione są w formie listy, która pokazuje nam od razu:
- Kraj pochodzenia kapitału firmy (właściciela marki)
- Czy dana firma zatrudnia ludzi w Polsce? (lub czy dana marka jest w Polsce wytwarzana)
- Czy dana firma posiada i w jakim stopniu polski kapitał? (lub właściciel marki)
- Prosty wynik, który określa czy dana firma/marka wspiera rozwój Polski, zapewnia miejsca pracy czy w żadnym stopniu tego nie robi.
Wytłumaczenie symboli użytych w aplikacji znajduje się w dziale Informacje.

Télécharger maintenant

Laissez un commentaire

Tag: Polskie Marki 2.0 - Wesprzyj nas , Polskie Marki 2.0 , Wesprzyj nas