Polskie Marki 2.0 - Wesprzyj nas version 2.0

Polskie Marki 2.0 - Wesprzyj nas
  • Catégorie: Catalogues, Style de vie,
  • Titre: Polskie Marki 2.0 - Wesprzyj nas
  • Version: 2.0
  • Taille du fichier: 32.63 MB
  • Date de sortie: 2016-09-02T04:14:35Z
  • Développeur: Tomasz Dziewulski
  • Évaluation: 4+
  • Licence: 2,99 €
qr code
Scanner ce code
Configuration requise: Polskie Marki 2.0 - Wesprzyj nas 2.0 est compatible avec iPhone6Plus, iPad23G, iPad2Wifi, iPadThirdGen, iPhone5, iPhone5s, iPhone5c, iPodTouchFifthGen, iPadThirdGen4G, iPadFourthGen, iPadMini4G, iPadMini, iPodTouchSixthGen, iPhone4S, iPhone6, iPhone4, iPadFourthGen4G. Android et Windows Phone sont pris en charge pour accéder à cette page via flatforms.
Astuce: Accédez à cette page via QR application de numérisation de code sur vos smartphones.

Share Polskie Marki 2.0 - Wesprzyj nas ^^

Télécharger maintenant

Capture d'écran de l'application

download Polskie Marki 2.0 - Wesprzyj nas apps 0

Plus d'informations sur Polskie Marki 2.0 - Wesprzyj nas version 2.0

Czy Ty także idąc robiąc zakupy zastanawiasz się czy dany produkt został wytworzony w Polsce? Albo zakładając konto w banku wcześniej sprawdzasz do kogo on tak naprawdę należy. Być może też gubisz się już w fali przejęć i zalewie nowych marek. Jeśli choć jeden z tych warunków opisuje Ciebie to powinieneś pobrać tą aplikację.

Ważne: Istnieje bezpłatna wersja tej aplikacji, która nie różni się technicznie od wersji płatnej. Jej zakup jest jedynie formą wsparcia naszej działalności, za którą serdecznie dziękujemy!

Aplikacja - Po co powstała?

Polskie Marki gwarantują Ci brak pomyłek w kwestii polskości marek i firm. Dzięki niej żadna polsko brzmiąca nazwa, która w rzeczywistości reprezentuje obcy kapitał już więcej Cię nie oszuka.

Narzędzie to powstało z myślą o patriotach ekonomicznych. Ludziach, dla których nie jest obojętne gdzie trafiają ich pieniądze i gospodarki, których krajów zasilają. Aplikacja Polskie Marki trafiając do jak najszerszego grona odbiorców może przyczynić się do zatrzymania odpływu kapitału z Polski, co realnie przełoży się na wyższy wzrost gospodarczy, zmniejszenie deficytu budżetowego, a w dłuższej perspektywie także wzrost wynagrodzeń i ogólnego dobrobytu wszystkich Polaków.

Aplikacja - Jak działa?

Polskie Marki są prostą w użyciu wyszukiwarką, korzystającą z zasobów serwisu WspieramRozwoj.pl. Jedyne co musimy zrobić, aby z niej skorzystać to wpisać fragment nazwy poszukiwanego produktu lub nazwy przedsiębiorstwa. Wbudowany moduł podpowiedzi wyświetli pasujące warianty już w trakcie wpisywania. Możemy z nich skorzystać od razu, jeśli interesuje nas konkretny wynik. Jeśli nie to pozostaje nam wciśnięcie przycisku "Szukaj" i przegląd wyników.

Wyniki wyszukiwania przedstawione są w formie listy, która pokazuje nam od razu:
- Kraj pochodzenia kapitału firmy (właściciela marki)
- Czy dana firma zatrudnia ludzi w Polsce? (lub czy dana marka jest w Polsce wytwarzana)
- Czy dana firma posiada i w jakim stopniu polski kapitał? (lub właściciel marki)
- Prosty wynik, który określa czy dana firma/marka wspiera rozwój Polski, zapewnia miejsca pracy czy w żadnym stopniu tego nie robi.
Wytłumaczenie symboli użytych w aplikacji znajduje się w dziale Informacje.

Télécharger maintenant

Laissez un commentaire

Tag: Polskie Marki 2.0 - Wesprzyj nas , Polskie Marki 2.0 , Wesprzyj nas