Polskie Marki 2.0 version 2.0

Polskie Marki 2.0
  • Catégorie: Shopping, Style de vie,
  • Titre: Polskie Marki 2.0
  • Version: 2.0
  • Taille du fichier: 34.04 MB
  • Date de sortie: 2015-06-07T06:27:13Z
  • Développeur: Tomasz Dziewulski
  • Évaluation: 4+
  • Licence: Gratuit
qr code
Scanner ce code
Configuration requise: Polskie Marki 2.0 2.0 est compatible avec iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhone6-iPhone6, iPad73-iPad73, iPhone4-iPhone4, iPhone4S-iPhone4S, iPad612-iPad612, iPhone5s-iPhone5s, iPhoneX-iPhoneX, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadMini4-iPadMini4, iPad611-iPad611, iPhone5c-iPhone5c, iPhone7-iPhone7, iPadAir-iPadAir, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad71-iPad71, iPadPro-iPadPro, iPhone5-iPhone5, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPad72-iPad72, iPad74-iPad74, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhoneSE-iPhoneSE, iPadMini-iPadMini, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPad23G-iPad23G, iPhone8-iPhone8, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPadMini3-iPadMini3, iPadPro97-iPadPro97. Android et Windows Phone sont pris en charge pour accéder à cette page via flatforms.
Astuce: Accédez à cette page via QR application de numérisation de code sur vos smartphones.

Share Polskie Marki 2.0 ^^

Télécharger maintenant

Capture d'écran de l'application

download Polskie Marki 2.0 apps 0

Plus d'informations sur Polskie Marki 2.0 version 2.0

"Polskie Marki 2.0 to taka ulepszona Pola, z wygodnym dla użytkownika wpisywaniem konkretnego hasła" - tak jednym zdaniem określiła tę aplikację redakcja INN Poland. Zainteresowany?

Czy Ty także idąc robiąc zakupy zastanawiasz się czy dany produkt został wytworzony w Polsce? Albo zakładając konto w banku wcześniej sprawdzasz do kogo on tak naprawdę należy. Być może też gubisz się już w fali przejęć i zalewie nowych marek. Jeśli choć jeden z tych warunków opisuje Ciebie to powinieneś pobrać tą aplikację.

Jej nowa wersja wprowadza zupełnie nową jakość do świata aplikacji zakupowych. Dzięki funkcji Kategorie pozwala na błyskawiczne sprawdzenie pochodzenia całych grup produktów, marek usługowych czy firm. W niej na jednej podstronie zobaczysz wszystkie marki wód mineralnych, keczupów czy wódek, pełną listę banków działających w naszym kraju czy producentów wędlin. O każdej z tych marek i firm możesz dowiedzieć się więcej wchodząc w ich opisy. Dzięki temu dowiesz się nie tylko z jakiego kraju pochodzi kapitał firmy, ale także kto jest jej realnym właścicielem.

Polskie Marki dają także informacje o produkcji w naszym kraju oraz tworzeniu miejsc pracy przez firmy. Aplikacja uwzględnia nawet takie niuanse rynku jak marki własne sieci handlowych oraz marki regionalne niedostępne w całej Polsce.

Co więcej wprowadziliśmy także nową funkcję Listy zakupowej, do której możesz dodawać marki z własnymi opisami, które pozwolą Ci na zaplanowanie patriotycznych zakupów jeszcze zanim wejdziesz do sklepu.

Dodatkowo wprowadziliśmy moduł zgłaszania błędów i braków, dzięki czemu nasza baza danych będzie mogła rosnąć zgodnie z tym czemu realnie szukasz.

Z Polskimi Markami 2.0 nie musisz sprawdzać pojedynczo każdego produktu, jak to było w pierwotnej wersji. Nie musisz nawet trzymać go fizycznie w ręce. Polskie Marki zapewnią Ci wygodę i szybkość, a do tego rzetelne informacje na temat marek i firm.

Pobierz je już teraz i ciesz się tymi wszystkimi udogodnieniami, które stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie!

A jeśli chciałbyś wesprzeć projekt to polecamy płatną wersję aplikacji.
Technicznie nie różni się ona od wersji darmowej - jest to po prostu forma wparcia naszej działalności.

Télécharger maintenant

Laissez un commentaire

Tag: Polskie Marki 2.0 , Polskie Marki 2.0